Presentation
Presentation
Presentation2
Presentation2
Samples
Products2
Products
Home
Presentation
Products
Products
Products

اطلاعات بيشتر

 رنج متنوعي از محصولات قابل ارائه مي باشد. در بين اين محصولات مي توان به دو تصوير در يک تصوير، انيميشن و سه بعدي کردن اشاره نمود.

چگونه سفارش دهیم؟

مراحل ثبت سفارش:

- تصاويري را که مي خواهيد تغييرات بر روي آنها ايجاد شود براي ايميل ما بفرستيد (تصاوير هر چه با کيفيت تر باشند، نتايج مناسبتر خواهد بود).

- براي ما بنويسيد که دقيقا چه مي خواهيد بر روي تصوير شما انجام شود (مثلا تبديل دو تصوير به يکديگر در يک قاب، سه بعدي کردن عکس، به حرکت درآوردن قسمتي از عکس).

- رنگ قاب (سفيد يا قهوه اي سوخته) را مشخص کنيد (همانند قاب ذيل).

- پس از حداکثر 12 ساعت کارشناسان ما به شما ايميلي حاوي نتيجه نهايي به صورت فايل تصويري مي فرستند. در صورت تاييد شما با پرداخت مبلغ نهايي به حساب شرکت سفارش مورد نظر از طريق پست براي شما ارسال مي گردد.

ایمیل شرکت

دو تصویر در یک قاب

تبديل شدن يک تصوير به تصوير ديگر با عبور از کنار آن بسيار جذاب مي باشد. دو تصوير در يک قاب مي تواند با عکس هاي معمولي شما ساخته شود. همچنين در بسياري از تبليغات جهت جلب توجه بيشتر محصولات تبليغي کاربرد دارد. لازم به ذکر است که سرعت تغيير از يک عکس به عکس ديگر بستگي به نياز مشتري قابل تغيير مي باشد. مثلا مي توان به گونه اي اين قاب را طراحي نمود که با هر قدم تغيير ديده شود ويا در هر پنج قدم اين تغيير ديده گردد. اين نوع محصول قابليت نصب در جاهايي که افراد از زير آن مکانها عبور مي کنند (مثلا پل هاي عابر پياده) نيز جلوه خاصي به تبليغات مي دهد.

دیدن محصولات

انیمیشن

جهت ايجاد انيميشن که حرکت خاصي را شامل مي شود نياز به فيلم و يا چند تصوير متوالي از شما مي باشد. اين روش در نمايش حرکت، بسيار جلب توجه مي نمايد. از موارد کاربرد اين نوع محصولات در تابلوهاي تبليغاتي جهت جلب توجه بيشتر مي توان نام برد. همچنين فيلم هاي گرفته شده توسط شما که داراي حرکت خاصي مي باشد (راه رفتن، افتادن از مکاني، شنا کردن ورزشکاران، دوچرخه سواري و...) قابليت انيميشن سازي در يک قاب را دارند.

دیدن محصولات

سه بعدی

در مواردي که نمايش عمق تصوير مهم مي باشد کاربرد دارد.  بطور مثال در کاربردهاي گرافيکي با استفاده از تکنيک سه بعدي سازي جلو و يا عقب بودن اجسام همچون دنياي واقعي قابل رويت مي باشد. اينگونه از محصولات به دليل اينکه مستقيما با چشم بايد ديده شوند را نمي توان به خوبي در کامپيوتر نمايش داد. نمونه اين محصولات همانند آنچه در تلويزيون هاي سه بعدي اتفاق مي افتد مي باشد.

دیدن محصولات